Newsletter
Zapisz się do newslettera a otrzymasz 5% rabatu na pierwsze, drugie i trzecie zakupy!

---------------------------

Paczkomaty

Przelew: 12,50 zł

 

Kurier DHL

Przelew: 14,50 zł

Pobranie: 18,00 zł

 

Paczka pocztowa

Przelew: 14,50 zł

 

Pocztex48

Przelew: 16,00 zł

Pobranie: 18,00 zł

 

Powyższe ceny przesyłek
dotyczą obszaru Polski.
Oferta dla firm

Oferta dla firm

GRAWEROWANIE, NADRUKI, PIÓRA I DŁUGOPISY REKLAMOWE, TŁOCZENIA REKLAMOWE

  Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy chcące obdarować pracowników lub klientów produktami marki Pelikan. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo pióra wieczne Pelikan, pióra kulkowe Pelikan, długopisy Pelikan oraz etui Pelikan, w tym tak wyjątkowe instrumenty piśmiennicze, jak pióro wieczne Classic 200 Demonstrator lub Classic Zakreślacz.

  Pelikan to niemiecka jakość i precyzja wykonania. Tylko oryginalne, najwyższej jakości produkty. Oferujemy grawerowanie oraz nadruki na piórach Pelikan oraz nadruki na długopisach Pelikan. Gwarantujemy oryginalne, wyjątkowo eleganckie, firmowe pudełka, w które zapakowany jest każdy produkt jak i niestandardowe etui upominkowe Pelikan dostępne w 6 wariantach.

                      

                     Jako jedyni gwarantujemy najwyższe rabaty na wyroby luksusowe Pelikan.
                     Znakowanie produktów Pelikan - tylko u nas nie tracą Państwo gwarancji!

 

GRAWEROWANIE PIÓR I DŁUGOPISÓW - OFERUJEMY GRAWEROWANIE TRADYCYJNE JAK I GRAWEROWANIE LASEROWE

1. Grawerowanie tradycyjne (mechaniczne)
Grawerowanie tradycyjne zwane również rytownictwem polega na żłobieniu rowków w zdobionym przedmiocie. W chwili obecnej odbywa się to za pomocą sterowanego komputerowo urządzenia - plotera frezującego - pozwalającego osiągnąć precyzję oraz doskonałą powtarzalność żłobionych wzorów. Grawer tradycyjny charakteryzuje się wyraźnymi żłobieniami co stanowi o jego wyjątkowości i ekskluzywnym charakterze. Dodatkowo, żłobienia mogą być wypełnione kolorem, np. złotym lub srebrnym. Grawerowaniu tradycyjnemu poddają się następujące produkty marki Pelikan:
- Kolekcja Pelikan Classic
- Kolekcja Pelikan Pura

2. Grawerowanie laserowe
Sterowany komputerowo laser pozwala na uzyskanie wysokiej jakości trwałego rysunku na powierzchni pióra, długopisu lub etui Pelikana. Grawerowaniu laserowemu poddają się następujące produkty marki Pelikan:
- Kolekcja Pelikan Classic
- Kolekcja Pelikan Pura
- Etui upominkowe Pelikan

3. Nadruki - tampondruk
Rodzaj znakowania piór, długopisów oraz ołówków dający możliwość wykonania nadruku w więcej niż 1 kolorze. Stempel z wyrytym obrazem napełniany jest farbą drukarską. Farba ze stempla przenoszona jest na tampon. Tampon drukuje
obraz ze stempla na piórze, długopisie lub ołówku Pelikan. Istnieje możliwość nadruku do 5 kolorów. Do znakowania metodą tampondruku nadają się wszystkie pióra, długopisy i ołówki marki Pelikan.

4. Tłoczenie w skórze
Rodzaj znakowania wyrobów skórzanych za pomocą gotowych czcionek/stempli niedługich tekstów, np. imion, nazwisk, inicjałów; lub przy użyciu specjalnie przygotowanych matryc. Drugi wariant znakowania daje większą swobodę kształtowania wzoru (znaki graficzne, loga) ale jest znacznie droższy ze względu na koszt wykonania matrycy. Tłoczeniu w skórze poddają się następujące produkty marki Pelikan:
- Etui skórzane Pelikan

5. Tabliczki pamiątkowe - grawerski laminat
Rodzaj graweru laserowego wykonywanego na tzw. grawerskim laminacie. Plakietki wykonane z grawerskiego laminatu można dowolnie przycinać. Dostępne są w kolorze złotym i srebrnym. Grawer usuwa zewnętrzną warstwę laminatu odsłaniając czarny kolor bazowy. Tabliczki pamiątkowe mogą być umieszczane na zewnątrz/wewnątrz pudełka lub etui upominkowego.

Wyroby luksusowe marki Pelikan to wyjątkowy prezent! Podarowując wyroby Pelikana możecie mieć pewność, że Wasz pracownik lub klient otrzymał nie tylko doskonałe pióro czy długopis ale także prestiż, styl i świadectwo historii piśmiennictwa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną prosimy dzwonić pod numer: +48 (22) 39 00 966; lub pisać na adres e-mail: sklep@germanpen.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl